salon kosmetyczny gliwice

W trosce o atrakcyjny wygląd coraz wiej osób decyduje się na profesjonalne zabiegi w salonach kosmetycznych. Do najpopularniejszych nalezą zabiegi odmładzające na twarz. Rozwój kosmetologii sprawił, że obecnie dostępne są wysoce skuteczne i mało inwazyjne metody, które pozwalają uzyskać niemal natychmiastowy, doskonały efekt. Poznaj trzy skuteczne zabiegi, które pozwolą ci poczuć się lepiej i odzywać promienny, młody wygląd.

Młodość nie trwa wiecznie – możemy jednak zrobić bardzo wiele, by zachować ją na jak najdłużej. Wiele zależy od codziennej pielęgnacji, a także od genetycznych skłonności. Jeśli twoja skóra nie jest tak jędrna jak parę lat temu i marzy ci się młodszy wygląd, możesz zrobić bardzo wiele, by go uzyskać. Wybierz gabinet kosmetologiczny w swoim mieście, skóry ma w ofercie jeden z trzech zabiegów: Komórki macierzyste Plazma Complex , botox lub laserowy resurfacing.

1. Plazma Complex

Wysoce skuteczny, innowacyjny zabieg Plazma Complex wykorzystuje własne komórki macierzyste pacjenta. Dzięki temu, że jest to procedura w pełni naturalna i autologiczna, nie ma ryzyka wystąpienia alergii czy odrzucenia czynnika podawanego do skóry. Efekty zabiegu to wygładzenie zmarszczek, poprawa napięcia i gęstości skóry oraz kolorytu oraz wypełnienie blizn. Zabieg należy wykonywać w seriach dla uzyskania trwałego efektu.

2. Botox

Zabieg toksyną botulinową jest znany od dość dawna. Pozwala uzyskać doskonałe efekty w zakresie wygładzenia zmarszczek twarzy, szyi i dekoltu. Podanie odpowiedniej dawki pod skórę przez osobę z doświadczeniem gwarantuje uzyskanie naturalnego efektu.

3. Laserowy resurfacing

Jeśli zależy Ci na nowoczesnych metodach odmładzania skory, poszukaj salonu kosmetycznego, który oferuje zabiegi urządzeniem Lumenis M22. Technologia obejmuje zastosowanie laserowych i nielaserowych źródeł światła. Gwarantuje doskonałe efekty w zakresie regeneracji skóry Poprawa napięcia i elastyczności skóry, wygładzenia zmarszczek i poprawy owalu twarzy.

Salon kosmetyczny Gliwice – Balance Time

Jeśli poszukujesz dobrze wyposażonego, nowoczesnego gabinetu kosmetycznego na terenie województwa śląskiego, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Salonu kosmetycznego Balance Time. Znajdziesz w niej wszystkie trzy wymienione zabiegi, które są przeprowadzane w komfortowych warunkach, przez doświadczonych specjalistów z dziedziny kosmetologii.